Оцифрування культурної спадщини в умовах надзвичайних ситуацій має важливе значення для захисту, збереження, реставрації, дослідження, поширення та популяризації закладів культури (музеїв, галерей, бібліотек та архівів, пам'яток та об'єктів).
Багато музейних працівників в Україні раніше брали участь у правозахисних рухах, і багато музеїв надають простір для просування та обговорення прав людини. Це наражає музейних працівників на особливий ризик у нинішній ситуації.
Збір коштів на додаткове обладнання для масштабування проекту з оцифрування культурної спадщини: цифрові камери, лазерні сканери, дрони, штативи, комп'ютери, світло та програмне забезпечення.
Музеї зацікавлені в оцифруванні своїх колекцій, щоб не тільки зберегти культурну інформацію, а й зробити її доступною для широкої громадськості в привабливому вигляді. Новітні технології, такі як VR, AR та Web3D, широко використовуються для створення віртуальних музейних експозицій у музейному середовищі через інформаційні кіоски та у всесвітній мережі Інтернет.
будь в курсі подій
приєднайтеся до нашої розсилки, щоб уважно стежити за всіма новинами та оновленнями